Цікаві новини та події

Відкриття AVTOBosco

26 вересня ц.р. у професійно-технічному центрі святого Івана Боско, що на вул. Кривчицька Дорога, 17а, відкрили спеціальність автомеханіка. Тут безкоштовно без складання ЗНО, а лише на основі співбесід зможуть навчатися діти після 9 та 11 класів. Про це Tvoemisto.tv розповів директор навчального центру отець Андрій Бондар.
 
«Наш заклад діє з 2003 року. Спочатку ми запровадити тут спеціальність столяра, виробника художніх виробів із деревини, також у нас є кухарі, перукарі, офіціанти й бармени, а ще швачки, кравці та модельєри одягу. І від сьогодні стартує нова професія – це автослюсар. Навчання – безкоштовне, окрім цього, є можливість жити у гуртожитку, маємо 70 місць. А якщо учні вступають до нас після 9-го класу, то обов'язковим є поєднання спеціальності з вечірньою програмою у школі №70, яка розташована поруч», – каже він.

Відкрити нову спеціальність тут допомогли меценати, представники німецької благодійної організації … , яка разом із Міністерством розвитку німецького уряду співфінансує проєкт.

Окрім цього, у центрі шукають партнерів для того, аби його розвивати, а учням давати практичні навички.

«Ми запрошуємо до співпраці всіх автомобільних дилерів, працедавців, підприємців, власників автосервісів тощо. Нам важливо, щоб учні бачили, що таке праця, і змогли багато практикувати. Для того, щоби розвивати центр, ми шукаємо партнерства з різними автомобільними сервісами і підприємцями, які готові вкладати кошти в навчання молодих людей. Наші студенти можуть бути потім добрими працівниками тих чи інших партнерів», – каже координатор офісу розвитку згромадження отців салезіян Тарас Косар.

Через пів року очікують реалізацію наступної частини проєкту – відкриття спортзалу. А документи, які потрібні для вступу до професійно-технічного центру Святого Івана Боско, є на сторінці закладу у Фейсбук та на сайті.
 
 

Відкриття нової спеціальності у професійно-технічному центрі святого Івана Боско. Відео: Red Cups Creative Studio

Опубліковано Салезіяни Святого Івана Боско, УГКЦ Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

НОВІ проекти Центру

Навчальний центр св. Івана Боско завжди дотримувався принципу гнучкості у підходах до навчального процесу. Ця гнучкість полягає у пошуках нових форм подання інформації, процесі дослідження потреб ринку, роботодавців та психології тих, які хочуть вчитися і здобувати нові практичні навики - наших адресатів.

Приватна форма власності Центру, на відміну від класично інституційних 'державних' навчальних закладів, дозволяє нам втілювати цей підхід через різні альтернативні форми навчання. Це майстер-класи, курси і тренінги, короткотермінові цикли навчання, тематичне навчання (модулі).

У такому інноваційному форматі наш Центр заснував такі освітньо-професійні майданчики:

- КУЛІНАРНА ШКОЛА "БОСКО" та проект КІНДЕР КУХНЯ

- BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИ

- LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерності (у співпраці)

 

 


ПРОЕКТ КІНДЕР КУХНЯ

Кіндер кухня

 

Кулінарна школа "Боско" започаткувала перші у Львові кулінарні табори "Кіндер кухня" для навчання дітей кулінарному мистецтву! Ці табори поєднують не лише навчання базових вмінь у дітей, але є цікавим святом для дітлахів, які протягом дня мають серію ігор, тематичних забав та нових знайомств.

"Кіндер кухня" є цікавим проектом, адже постійно запрошує Кіндер-Шефів для проведення подібних заходів. У 2017 році нашими тренерами-шефами були відомі учасники "МастерШеф - Діти" Давид Митько і Денис Таран. А 2018 рік ми розпочали із 2-денних майстер-класів за участю Євгена Білого, наймолодшого фіналіста шоу (7 сезону).

Організація кулінарних вечорів, майстер-класів, таборів тощо - телефонуйте чи пишіть!

 

 


BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИ

BeBeauty ПРОСТІР - ШКОЛА КРАСИВ січні 2018 року у нашому центрі розпочала свою діяльність BeBeauty Простір-школа краси, яка має на меті створення майданчика – хабу для підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у всіх напрямках сучасної beauty-галузі. Прагнемо надавати навчання, яке встигає за швидкоплинною модою у прекрасній, проте надзвичайно мобільній та потужній галузі.

В BeBeauty можна отримати знання з перукарського мистецтва, манікюру, візажу, лаш-мейкінгу.

Наша школа також проводить майстер-класи для дівчат, які хочуть вміти творити красу у домашніх умовах: самомакіяж, зачіски нашвидкоруч, косоплетіння, тощо.

Торгові марки індустрії краси та виробники матеріалів і обладнання можуть використовувати наш простір для демонстрації своєї продукції.

Ми готові приймати різноманітні та різнопланові заходи та ставати резиденцією краси.

 

 


LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерності

LIST - Львівська інноваційна школа кравецької майстерностіПерша професійна школа практиків, націлена на швидкі масштабні зміни в галузі легкої промисловості. Основним завданням школи є навчання кравецької майстерності усіх охочих, не залежно від віку та попередніх навиків.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: спільно із підприємствами швейної галузі випускники отримають вигоду від наших зв'язків з промисловістю - гарантоване працевлаштування, що водночас передбачає повернення 50% вартості навчання. А працедавець бере на роботу кваліфіковану швею.

ПРАКТИКА: вивчення практичних основ класики професії, опанування знань про тканини, стилі, техніки розкрою та шиття і разом з тим - інноваційного мислення, ідей та сучасних технологій. 90% практики в ході навчання!

ОБЛАДНАННЯ: навчання здійснюється на сучасному новому професійному обладнанні, яке використовується сьогодні підприємствами на виробництві.

ДОКУМЕНТ: випускники Школи отримують диплом державного зразка (швея 3-го розряду) і сертифікат LIST всього за 3 місяці навчання.

ВИКЛАДАЧІ: навчання проводять найкращі викладачі професійно-технічних навчальних закладів, а також власники та практики відомих підприємств галузі.

ПРОГРАМА навчання поєднує практичні та теоретичні складові, атестацію і впровадження на роботу.

Календар подій

Як навчитися мислити ефективно?

 

Наш мозок здатний на дещо більше, ніж ми зазвичай від нього вимагаємо. Для того, щоб "сіра речовина" працювала на повну силу, потрібно дотримуватись деяких правил. 

Один з найважливіших засобів для ефективності роботи мозку - концентрація уваги. Привчіть себе до того, щоб після кожної виконаної роботи ви могли її правильно проаналізувати та пошукати в ній помилки. І не бійтеся їх визнавати! Це дуже важливо. Оцінка своєї роботи повинна бути чесною і неупередженою. Так ви зможете навчитися зосереджуватись і грамотно аналізувати ситуацію.

Писати теж треба правильно. Коли пишеш якусь роботу, то розумні думки зазвичай йдуть одна за одною, у підсумку вони накладаються одна на одну і виходить така нісенітниця, що читати то страшно ... Перед тим, як закінчити свою роботу і зробити остаточний варіант, прочитайте чернетку вголос. Всі недоліки і ляпи будуть перед вами, як на долоні. В одному популярному журналі написано: "Письмовий текст - це мова в сповільненій зйомці". Часу на підготовку письмової праці завжди дається набагато більше, ніж на усне мовлення, тому можна і гарненько попрацювати над шліфуванням тексту. Читання уголос допомагає краще оцінити звучання тексту і правильніше сформулювати свої думки.

Є ще одна дуже цікава річ. Зауважте, що чим менше ви приділяєте уваги поставленому перед вами завданню, тим легше і простіше вона вирішується! Не варто зациклюватися на одному і тому ж, постарайтеся трохи відволіктися, наспівати про себе якусь мелодію, пригадати щось приємне і ви помітите, що мозок почне працювати краще! Але не варто зловживати цим способом! Не забувайте і те, чому вас учили в школі, адже якщо ви нічого там не вчили, то вам не допоможе ніяка пісня чи спогади!

Всім давно відомо, що на продуктивність мозку позитивно впливає фосфор. Тож корисно є їсти рибу, адже саме в ній міститься значна кількість фосфору. Не варто забувати і про інші продукти, багаті вітамінами: моркву, капусту, горіхи.

Якщо ви намагатиметесь дотримуватися цих правил, то вже через невеликий проміжок часу помітите поліпшення в функціональній продуктивності мозку. Ви зможете не тільки вирішувати будь-які кросворди та головоломки, а й брати участь в різних інтелектуальних змаганнях і, звичайно, перемагати у них!

Джерело: dyvensvit.org

Saturday the 11th - .