Історія закладу

Друк

Приватний заклад “Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско” є приватним професійно-технічним навчальним закладом II - рівня атестації, який розпочав свою діяльність 15.05.2003р. ухвалою № 424 6-ої сесії 4-го скликання Львівської міської ради „Про надання дозволу на створення приватного професійно-технічного навчального закладу”.

Засновником Центру є Салезіянське Згромадження (УГКЦ), засноване святим отцем Іваном Боско, ім'я якого носить і Центр. Згромадження присутнє у 130-ох країнах світу і відоме своєю місією серед дітей та молоді, особливо тих, які належать до соціально вразливих верств населення.

Молодіжний навчальний центр ім. св. Івана Боско – це сучасний навчальний комплекс, який містить: навчальний корпус, навчальні майстерні, медпункт, їдальню, бібліотеку, спортивний зал, спортивний майданчик. Навчальний заклад має земельну ділянку площею 7273 кв.м., заасфальтоване подвір’я, доріжки, зелені насадження, квітники.

Усі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, та щорічно підтверджується актом готовності навчального закладу до нового навчального року.

Діяльність навчального закладу здійснюється на основі Статуту затвердженого Міністерством освіти і науки України.

Навчально-виховний процес забезпечує 19 педагогічних працівників з відповідною базовою і фаховою освітою. Більшість педагогічних кадрів має значний досвід роботи.

Підготовка кваліфікованих робітників у закладі здійснюється на підставі робочих навчальних планів, які розроблені для всіх ліцензованих професій у відповідності з вимогами та погоджені і затверджені в управлінні професійно-технічної освіти, координації вищих навчальних закладів та науки в установленому порядку з врахуванням регіонального компоненту.

Методична робота є самостійним розділом річного плану роботи закладу і складена на підставі аналізу діяльності педагогічного колективу за минулий рік.

Велика увага приділяється соціальному захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей із малозабезпечених сімей, яким систематично надається матеріальна допомога. Також організовуються духовно-формативні зустрічі та оздоровчі процедури для учнів у смт. Східниця.

Monday the 21st - .