Нові проекти Центру

 

Покровитель

Друк

Покровителем нашого закладу є Святий Отець Іван Боско (1815-1888), італійський священик, який все своє життя і священичу місію присвятив молоді, особливо найбіднішій та найбільш потребуючій. Отець відкрив свій будинок для бідних юнаків, бо вони його не мали. Цей дім отримав назву "ораторія" і була для хлопців домом, церквою, школою та двором. Отож, ораторія стала місцем проживання та сімейного затишку, молитви та катехизації, навчання і ремісничої практики, забав та товариської зустрічі.

Отець Іван Боско для того, щоб його місія мала продовження і охоплювала все більше молоді, заснував монаше згромадження Салезіян, які опікуються нашим закладом та молоддю у характерний їм спосіб - виховують добрих християн для Бога і Церкви та, одночасно, чесних громадян для держави.

Детальніше про Отця Боско тут

Friday the 16th - .
Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/tp.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/mnzorg/public_html/templates/ifreedom-fjt/index.php on line 105