Нові проекти Центру

 

Столяр, виробник художніх виробів з дерева

Друк

     Мабуть, одним із найдавніших ремесел, які опанувала людина, було столярство. Адже перші матеріальні речі, котрі оточували людину, були з дерева. Люди, які вміли виготовляти їх мали повагу серед інших. Час минав, змінювались потреби людини, і відповідно до них професія удосконалювалась, ставала більш творчою та багатопрофільною.

     Немає жодної галузі промисловості, де б сьогодні не застосовувалась деревина і продукти її переробки. Та особливе значення має саме художня обробка деревини — виготовлення художніх меблів, декоративного посуду, інтер’єрних виробів, їх декорування різьбленням, інкрустуванням та розписом. Твори майстрів народного декоративного мистецтва привертають до себе величезну увагу. Вони широко експортуються в Україні і за кордоном, прикрашають різноманітні архітектурні ансамблі тощо. Пізнання всього найкращого, що створено нашим народом, сприяє вихованню почуття патріотизму і гордості за свій народ, за свою Батьківщину.

На цій спеціальності ви навчитесь:
- виготовляти столярні вироби з дерева (стільці, столи, двері, вікна тощо) за сучасними технологіями;
- художній обробці дерева та виготовленню художніх меблів за допомогою мозаїки, інтарсії, маркетрі та різьби по дереву;
- упорядженню меблів лаками і фарбами;
- ремонтувати і реставрувати меблі на сучасних деревообробних верстатах.

Friday the 16th - .
Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/tp.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/mnzorg/public_html/templates/ifreedom-fjt/index.php on line 105